Звернення В. Ющенка з нагоди 20-ої річниці створення КУН

22.10.2012

Звернення лідера «Нашої України» з нагоди 20-ої річниці створення КУН

Українська самостійна соборна держава – це мрія багатьох поколінь українців. У боротьбі за цей ідеал жертвували життям десятки тисяч українців.

Розстріляні, ув’язнені, змушені померти у еміграції учасники визвольних змагань 20-50-х років ХХ століття. На десятиліття викреслені радянською владою з історії і затавровані Бандера, Шухевич, Ярослав Стецько, сотні бійців ОУН- УПА, власне самі ці організації.

Мільйони загинули за часів Радянської імперії у таборах, голодоморах, війнах.

Загинули кращі, ті, хто, не маючи свободи, не маючи вільної України, без компромісу обирав боротьбу на смерть.

У нашій історії ми здобували незалежність шість разів, і п’ять разів незалежну Україну було втрачено. Сьогодні ми перейшли 21-ший рік державної незалежності. Проте, загрози нашому суверенітету щодня зростають. Імперські плани проводять зрадники, українофоби і провокатори з декількох українських політичних таборів. Відсіч їхнім планам мають дати справді українські – патріотичні політичні сили, які сповідують ідеї вічності української нації.

Гідною засторогою імперським зазіханням на українську державність є 20-тирічна діяльність Конгресу Українських Націоналістів. Ідеї українського націоналізму, втілені в сучасну політичну практику, закріплені у вихованні молодих поколінь – це потужний фундамент для побудови держави Україна на віки.

Одразу після проголошення незалежності, Слава Стецько повернулася на Батьківщину, перед якою взяла на себе великі зобов’язання: консолідувати національні сили, витворити одну з перших українських партійних структур, забезпечити проходження у парламент, утвердити пріоритет – сильна національна держава, а не пострадянська Україна. Засновниця Конгресу Українських Націоналістів гідно їх виконала.

Своїм прикладом вона зміцнила віру в Україну у десятків тисяч її сучасників в Україні та поза її межами.

Національне почуття – патріотизм – сьогодні має прикладне значення. І сьогодні кожен свій день ми маємо присвячувати національній консолідації,
укріпленню наших кордонів проти гуманітарної окупації, формуванню істинних національних пріоритетів.

Ми маємо шукати єдності всередині патріотичної команди, разом виписувати план дій, як повернути Україну на шлях демократії, європейських стандартів – бо тільки таким шляхом Україна прийде до себе, додому в Європу.

Розбудова національної держави завжди була для нас найвищою метою. Велику справу українських патріотів, які стояли біля її витоків двадцять років тому, має бути гідно продовжено. Це можна зробити через зміну курсу, яким Україна рухається зараз.

Разом ми станемо сильнішими, спільними діями ми зможемо зробити більше.

Переконаний, у парламенті потужна група патріотичних сил зупинить демонтаж Української державності. Ми повернемо гідний статус українській мові, позбавимо національну безпекову політику залежності від російських вподобань. Заради цього ми вже не раз об’єднувалися у своїй історії.

Вірю, що ми прийдемо до нашої мети!

Слава Україні!

Президент України (2005-2010рр.)
Лідер об’єднання «Наша Україна»
Віктор Ющенко

Джерело: http://jeynews.com.ua/news/d0/74736

Comments

  1. Фріц Теофіл says:

    Героям слава!

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: