12 років тому Віктор Ющенко заявив про початок формування широкого демократичного об’єднання “Наша Україна”

109_4_2

Львів, 16 липня 2001 – З нагоди Дня проголошення акту про суверенітет і незалежність України учора відбулося традиційне сходження на вершину найвищої гори України Говерлу. Акцію організував національно-демократичний блок Українського народного руху, Народного руху України та партії “Реформи і порядок”. Того ж дня колишній прем’єр-міністр України Віктор Ющенко заявив про початок формування широкого демократичного об’єднання “Наша Україна”.

Звертаючись до присутніх, Ющенко наголосив:

“Ми тримаємо відкритими двері для всіх демократичних сил України. Переконані, що до цього блоку, який ставить за мету прозору і чисту політику, європейській вибір України, приєднаються сили, які сьогодні поділяють ці почуття і ці національні цінності”.

Понад дві тисячі осіб 15 липня стали учасниками сходження на вершину гори Говерла. У такий спосіб вони привітали рішення Віктора Ющенка очолити національно-демократичне об’єднання “Наша Україна”.

На прес-конференції, яка відбулась після спуску з Говерли, Віктор Ющенко зазначив, що прийшов час його повернення в політику і що очолюваний ним демократичний блок буде володіти унікальними можливостями на майбутніх виборах.

Джерело: http://www.radiosvoboda.org/content/article/877938.html. Copyright © 2013 RFE / RL, Inc. Передруковується з дозволу Радіо Вільна Європа / Радіо Свобода.

Зображення взято з http://postup.brama.com/010719/109_4_2.html.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: