Міф № 7: На парламентських виборах 2012 року Ющенко відбирав голоси в “об’єднаної опозиції” на користь Януковича

Насправді світогляди “Нашої України” та “об’єднаної опозиції” не мають майже нічого спільного. “Об’єднана опозиція” не підтримує ані українську ідентичність (наприклад, її представники Іван Кириленко та Андрій Кожем’якін  голосували за відзначення на державному рівні 90-ї річниці комсомолу України), ані демократію (доказом чого  є їхнє спільне з Партією Регіонів голосування за підвищення прохідного бар’єру до 5%), ані європейський вектор розвитку (вони не підтримують вступ України до НАТО, натомість, підтримують вступ до зони вільної торгівлі з Росією). Вони виправдовують заключення московських “газових угод”, які ми рішуче засуджуємо і вважаємо злочинними та антиукраїнськими. Громадянин, який підтримує світогляд “Нашої України”, ніколи не проголосує за “об’єднану опозицію”.

Comments

 1. Это такой себе наезд на оппозицию, как раз в помощь партии регионов? А вот эта фраза, – “Громадянин, який підтримує світогляд “Нашої України”, ніколи не проголосує за “об’єднану опозицію”, навеевывает на слишком высокую самооценку. “Нашу Украину” поддерживают единицы, но и они уже не играют никакой роли.

  • Так, може тих, хто підтримує “Нашу Україну” не так і багато, але це непохитні, віддані українці. Опозиція не навколо тих об’єдналась.

  • Валера Мострицкий says:

   {“Нашу Украину” поддерживают единицы, но и они уже не играют никакой роли}

   тогда вам надо бы успокоится и перестать поливать калом Ющенко и “Нашу Украину”.

   Кончено, чёрный пиар всегда был излюбленной фишкой БЮТ-Батькивщины, но в этот раз она играет против вас.

 2. Це не наїзд на “опозицію”… Я думаю це намагання сказати, що т.зв. об’єднана опозиція майже нічим не відрізняється від партії влади.
  А творцю (чи творцям) сайту спасибі за такий ресурс покликаний до розвінчування міфів.

 3. А чому БЮТ НІКОЛИ не звинувачувала і не звинувачує у віддтягуванні голосів такмх діячів з їх проектами як Королевська і Ляшко, котрі відпочкувалися від БЮТ і “борються” за той же електорат ???
  .

 4. Григорий, Одесса says:

  Слава Україні !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  розуму, відкритих очей, та злагоди всім нам !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: