Міф № 11: У 2006 році Ющенко зробив Януковича Прем’єром

Насправді Президент Ющенко вкотре довів свою вірність Конституції України. Згідно до чинної на той момент Конституції, Президент України мав внести до Верховної Ради кандидатуру Прем’єр-міністра, запропоновану належним чином створеною коаліцією депутатських фракцій. Відмова вносити кандидатуру Януковича була б прямим порушенням Конституції з боку Президента Ющенка. А зробив Януковича Прем’єром народ України, обравши до Верховної Ради кількість депутатів від Партії Регіонів, Комуністичної партії та Соціалістичної партії, достатню для створення коаліції депутатських фракцій.

Comments

 1. Перед тим як призначити малоосвічену двічі судиму людину прем’єр-міністром, Ющенко звільнив з посади свою соратницю по Майдану Юлію Тимошенко.
  А звільнивши ЮВТ, Ющенко вкотре довів вірність своїм шкурним інтересам. Дкладно тут:
  http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE,_%D0%AE%D0%BB%D0%B8%D1%8F_%D0%92%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B0
  Розділ 5 На посту премьер-министра Украины (4 февраля 2005 — 8 сентября 2005

  • Шановний Хант, те, що Ющенко звільнив Тимошенко з посади Прем’єр-міністра – чиста правда. Пояснення цього звільнення “шкурними інтересами” є Вашою особистою думкою, Ваше право на яку ми поважаємо, хоча і переконані в тому, що Ви помиляєтесь. Але Ви знов повторюєте тезу про те, що “Ющенко призначив Януковича”. І саме це – неправда. Ющенко мав внести кандидатуру Януковича на розгляд Верховної Ради, бо отримав належним чином оформлене подання належним чином сформованої коаліції депутатських фракцій. Верховна Рада проголосувала за призначення Януковича Прем’єр-міністром. А така коаліція, кандидатура Януковича та голосування депутатів за неї стали можливими тому, що саме такий склад Верховної Ради обрав український народ. Президент Ющенко за Конституцією 2004 року не мав ніяких важелів впливу на призначення голови Уряду України.

  • НУ Й ЩО Б ІНШОГО НАПИСАЛИ НА РУ.ВИКИ ПРО “МАЗУРИКА”.????… :-)))))
   Понеділок 17 вересня 2012
   Євгенія Тимошенко заявила в інтерв’ю австрійській газеті Der Standard… “що її мамі допоможе Путін” :-)))
   «Моя мати підписала меморандум (про поставки газу), щоб позбутися політичного аспекту щорічних переговорів і створити більше ринковості та прозорості в газовій торгівлі. Багато це зрозуміли, і саме Путін, мабуть, зрозумів це краще за всіх. Путін публічно підтримав її, і він, ймовірно, один з небагатьох, хто може вирішити цю кризу і звільнити політв’язнів. Ми сподіваємося, що він допоможе», – цитує видання доньку Тимошенко.

   ———
   Флатам бьіть – флатам дружьіть.
   Вана – це Україна
   Путін її виззволить
   :-0000))))

  • Сергій says:

   Після цілком логічного звільнення Тимошенко з посади прем’єра (бо перше її керування урядом було катастрофічним) був сформований уряд на чолі з Юрієм Єхануровим, який спробував нормалізувати ситуацію. А депутати від Тимошенко, Литвина та Януковича в парламенті утворили фактично більшість намагаючись загальмувати дії уряду Єханурова. Тоді спілку цих дупутатів так і називали Тимошенко- Литвин – Янукович, тобто ТЛЯ. І ця ТЛЯ й досі розїдає Україну.

 2. Ось так треба трактувати те, чому “Ющенко призначив Януковича прем’єр-міністром у 2006 році”!

  Стаття 114. “До складу Кабінету Міністрів України входять Прем’єр-міністр України, Перший віце-прем’єр-міністр, віце-прем’єр-міністри, міністри.

  Прем’єр-міністр України призначається Верховною Радою України
  за поданням Президента України.

  Кандидатуру для призначення на посаду Прем’єр-міністра України вносить Президент України за пропозицією коаліції депутатських фракцій у Верховній Раді України, сформованої відповідно до статті 83 Конституції України, або депутатської
  фракції, до складу якої входить більшість народних депутатів країни від конституційного складу Верховної Ради України.

  Міністр оборони України, Міністр закордонних справ України
  призначаються Верховною Радою України за поданням Президента
  України, інші члени Кабінету Міністрів України призначаються
  Верховною Радою України за поданням Прем’єр-міністра України.

  Прем’єр-міністр України керує роботою Кабінету Міністрів
  України, спрямовує її на виконання Програми діяльності Кабінету
  Міністрів України, схваленої Верховною Радою України. ”

  4) частину четверту статті 94 викласти в такій редакції:

  “Якщо під час повторного розгляду закон буде знову прийнятий Верховною Радою України не менш як двома третинами від її конституційного складу, Президент України зобов’язаний його підписати та офіційно оприлюднити протягом десяти днів. У разі
  якщо Президент України не підписав такий закон, він невідкладно офіційно оприлюднюється Головою Верховної Ради України і опубліковується за його підписом”;

  З цього можна зробити логічні висновки, що Президент був заручником обставин, що склалися після парламентський виборів 2006 го року, коли було сформовано коаліцію у складі ПР, КПУ, СПУ і подано на голосування кандидатуру Януковича, яку президент зобов”язаний був передати на голосування у ВР не маючи права відхиляти цю кандидатуру декілька разів. Президент просто був гарантом Конституції, як і присягав на інавгурації. Хіба не факт?

 3. После подеды националистов Ющенку надо судить.

 4. “вірність конституціЇ” та це смішно, дивіться що робить Янукович

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: