Світ очима «Правого сектору»

Згідно до сторінки «Правого сектору» в мережі ВКонтакте, одним із джерел інформації про нього є Інтернет-сайт «Бандерівець». Нижче наведено декілька цитат із стрічки новин цього сайту за 2013 рік. Які висновки? Як на мене, Олексія Степановського, дуже сумні.

9 липня

«Соціологічне дослідження: більше 40% білих християн американців готується до збройного повстання

…Дослідження, спрямоване на визначення ставлення суспільства до питань зброї, показало, що в середньому 29% американців згодні з твердженням: «У найближчі кілька років може бути необхідною збройна революція, щоб захистити наші права і свободи». Ще 5% не змогли відповісти.

Рівень підтримки цього твердження був рівним серед чоловіків і жінок, але вище серед білих і менш заможних американців, прихильників республіканської партії – 44%.

Як зазначалося раніше, саме проти цих громадян США, які побудували країну, спрямована політика окупаційного режиму…»

30 жовтня

«Політичні репресії: парламент Греції дозволив судити ультраправих депутатів

…У День захисту політрепресованих, після акції солідарності з політв’язнями України та Білорусі активісти Української Політичної Організації, ВО “Тризуб” ім. С.Бандери, УНА-УНСО та Комітету Визволення Політв’язнів рушили ходою до посольства Греції, з метою виявити свою підтримку репресованим грецьким націоналістам з партії “Золота Зоря”…»

15 листопада

«В Європі національні патріоти підписали союз, щоб покласти кінець ЄС

Націоналісти мають намір створити єдину фракцію в Європарламенті. Відповідний документ був підписаний главою голландської партії Свободи Гертом Вілдерсом і лідером французького Національного фронту Марін Ле Пен.

Лідери погодилися, що нинішні керівники європейських країн дуже терпимі до поширення ісламу та імміграції. Вони також вимагають радикально скоротити вплив ЄС на свої країни.

День укладення альянсу з французами Вілдерс назвав “днем визволення Європи від брюссельського монстра”…»

zZ1X9oM9TUM

(Цю світлину в якості ілюстрації до останньої новини було додано адміністратором сторінки ВО “Тризуб” ім. С.Бандери в мережі ВКонтакте)

Джерела: http://banderivets.org.ua/sotsiologichne-doslidzhennya-bilshe-40-bilyh-hrystyyan-amerykantsiv-gotuyetsya-do-zbrojnogo-povstann,  http://www.banderivets.org.ua/politychni-represiyi-parlament-gretsiyi-dozvolyv-sudyty-ultrapravyh-deputativ.htmlhttp://banderivets.org.ua/v-yevropi-natsionalni-patrioty-pidpysaly-soyuz-schob-poklasty-kinets-yes.htmlhttp://vk.com/vo_truzyb

Comments

  1. Фріц Теофіл says:

    Є й куди “смішніші” сайти в інтернеті – “Ватра”, наприклад. Сайт “свободівця” Юрія Михальчишина. На цьому сайті “багато чого є”, зокрема стаття Олени Теліги “Партачі Життя” з перекрученням ( жирний шрифт в тому місці, де в оригіналі його нема, через що перебріхується зміст фрази ). Але головним курйозом сайту є все ж опуси самого Михальчишина під ніком “Нахтігаль” 🙂 Такі собі балади про вікінгів-самураїв у формі поганеньких статей, розраховані на інфантильних людей, які дуже рідко вмикають голову.

    Але, ніж проклинати темряву, краще запалити свічку. Нехай КУН, УНА, ОУН, або й “Наша Україна” запропонують людям таку форму націоналізму ( а головне – націонал-патріотичної організації ), яка б задовольняла людей і була б максимально корисною для України в її рухові “Геть від Москви”.

    Що ж до збройного повстання, то що поробиш, якщо московська маріонетка Янукович заговорив про можливі поступки лише після того, як його виконавці скуштували дещицю силового опору від людей. До того Євро-Майдан лише ігнорували та намагалися “взять к ногтю”.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: