Віктору Ющенку до Дня Народження

Шановний Вікторе Андрійовичу!

Сьогодні дуже важко знайти правильні слова, але я спробую це зробити.

Маю за честь бути Вашим однодумцем.

Ви справжній демократ, яких дуже мало не тільки в Україні, а й в усьому світі. Маючи безліч можливостей, Ви ніколи не зробили жодного кроку всупереч демократичним принципам.

Ви не тільки маєте великий досвід, високий фаховий рівень і глибокі знання, але й здатні зформувати на їхній основі стратегічне бачення розвитку України та запропонувати конкретні тактичні кроки, спрямовані на втілення цього бачення в життя.

Ви безстрашна та вольова людина. Ви маєте гідність. Ви беззаперечно довели це в часи найважчих випробувань.

Ви завжди щирі, ніколи не пристосовуєтесь до обставин, не йдете проти власної совісті. Перебуваючи на найвищих державних посадах, Ви залишились чесною та порядною людиною.

Я хочу жити в тій Україні, про яку Ви мрієте. Вірю, що ця мрія здійсниться. Робитиму для цього все можливе.

З повагою,

Олексій Степановський

Comments

 1. Віктор Ющенко у 2004 р дав Україні свободу без жодних жертв. Він не повів народ на штурм Банкової, як пропонувала ЮВТ, а домовився політично.
  Заради миру він погодився на парламентсько-президентську республіку, яка обмежує владу президента і надає 90 % повноважень парламенту.
  Він приніс в жертву лише своє здоров”я, а потім -і рейтинг.
  Він призначив у владу нових людей (от вам люстрація), яких хотів майдан-Тимошенко і Турчинова, Луценка, Катеринчука, і Порошенка теж не дуже образив.
  Він проводив чесні вибори. Так що заважало парламентарям і прем”єру зробити реформи- економічні, судову та ін. Хто завадив майданівцям 2004 року контролювати владу???Ніхто ж по людях не стріляв, демонстрації не розганяв. Чому тривала боротьба і сімбіоз кланів -донецького ПР та дніпропетровського БЮТ??? А обивателі купилися на популізм і сюсюсюкання ЮВТ.
  Мабуть, свободу таки потрібно виборювати на барикадах, тоді іі більше цінять!

  З Днем народження, Вікторе Андрійовичу!!!

 2. Фріц Теофіл says:

  Приєднуюсь. З днем народження Вас, Вікторе Андрійовичу!

 3. Марічка says:

  як багато накопилося….душа кричить!!!!! І болить не від того що пишуть деякі люди які спочатку кричали осанна а потім вас розп яли….як сказали ви в розмові з Гордоном…..вони ще зрозуміють….коли? Ой взагалі то хотіла привітати вас з днем народження!!!! Дайте відгадаю….. найкращий подарунок ви одержали вчора….коли стало зрозуміло що з вашої дівчинки… ВАШОЇ України впало прокляття ….ім я якому Янукович….знову з явилася надія!!!!! Але я переконана що фундамент цієї перемоги заклали ви!!! Те що сьогодні бандерівець звучить гордо це ваша заслуга!!!!!Моя одна заповітна мрія здійснилась Мої діти завтра з божою допомогою будуть мати можливість бути кимось!!!Але в мене є ще одна мрія ..не знаю чи почує мене ота Всемогутня сила яку називємо Богом …хочу щоб ім я Віктора Ющенка реабілітували !!!!Підняли з болота в яке втоптали і поклали на найвищу сходинку в історіі незалежної України!!!!!Я ніхто!!! Я просто одна із міліонів!Щастя вам !!!!

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: