Віктор Ющенко про Вадима Гетьмана

NBU

«Відчуття того, що зараз немає цієї людини в Україні, вже робить нас набагато біднішими. Для нього був характерний неспокій, постійні пошуки шляхів, як поліпшити справу. Він завжди щось творив, мав багато проектів. Він був народжений творити. І вмів брати уроки з усього. Цього і нам треба в нього вчитись. Я думаю, для багатьох Вадим Петрович Гетьман довго буде символом і прикладом.»

«Найбільше, чого Гетьман навчив мене, – це максималізму. Він навчив бути максималістом у фахових компетенціях, у прагненнях, у порядності.»

«У нього був один стандарт – бути першим. Він ніколи не визнавав, що його вихованці можуть бути другими.»

«А другий урок полягав у тому, що ти маєш виховувати у собі стратегічне відчуття: будь-яку роботу ти зробив найкраще, якщо ти виставив свої маяки-орієнтири трошки подалі, часом – навіть десь за обрієм.»

«Він став видатним спеціалістом ринкової економіки при тому, що сам багато років пропрацював на керівних посадах у структурах, притаманних адміністративній моделі… Я знаю, що навіть для багатьох представників мого покоління ті погляди, які були в цієї сивої людини, досі залишаються недосяжними.»

«Гетьман дуже шанував людей високої професійної категорії, але справи вів з будь-ким. Наприклад, як депутат у Парламенті він міг бути однаково приязним співрозмовником як із комуністами, так і з демократами. Це мене тоді неприємно дивувало. Але це означало тільки, що він був генієм спілкування… Можна сформулювати ще одно «правило Гетьмана»: говорити треба з усіма.»

«Вадим Гетьман – це людина, яка зробила колосальні послуги Україні ще в той час, коли не говорили про національну еліту… Я переконаний, що це – істинний герой України. Те, що я зробив як Президент – це лише невеличка формальність.»

На фото: «З Вадимом Гетьманом (у центрі) роздивляємося перші монети власного карбування.»

Джерела: http://kbs-izdat.com/pamyati-bankira-vadima-getmana/http://zaxid.net/news/showNews.do?yushhenko_vvazhaye_getmana_geroyem_ukrayini&objectId=1053042http://www.president.gov.ua/ru/news/797.html, Ющенко Віктор Андрійович. «Недержавні таємниці: нотатки на берегах пам’яті.»

Comments

  1. Здібний учень вдячний мудрому учителю,який показав шлях,-велику дорогу складного і не повторного життя.

  2. Оксана Сновидович-Мазар says:

    Несподівано натрапила на Ваш сайт. ДЯКУЮ. ЩО ВИ Є ДЛЯ УКРАЇНИ ТА УКРАЇНЦІВ!!! З приємністю поширюватиму інфромацію поміж гідними людьми, бо впевнена, що ваше джерело – ПРАВДИВЕ!

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: