Віктор Ющенко: «Свобода варта того, щоб за неї боротися»

Виступ Президента України Віктора Ющенка на мітингу в Тбілісі 12 серпня 2008 року.

Дорогий грузинський народе!

Ми сьогодні пролетіли багато тисяч кілометрів. У нас була величезно важка дорога до вас. Але ми знали, що ми сьогодні повинні бути тут. Ми сьогодні сюди приїхали сказати вам такі слова: Грузія – наш друг. Грузини – наші друзі. Сьогодні, тут, у найтяжчі часи для Грузії ми говоримо, що ви маєте право на свободу, право на незалежність.

Ми проїхали ці тисячі кілометрів, щоб продемонструвати грузинському непокірному народу саме святе почуття – це почуття солідарності. Це почуття того, що наше серце належить вам.

Дорогі грузинські друзі, пройде час і споглядатимемо ці тяжкі сторінки нашої історії як дорогу, яку мужньо пройшла грузинська нація. Свобода варта того, щоб за неї боротися. Ми завжди повинні пам’ятати, що грузинська нація достойна бути незалежною. Ми приїхали підтвердити вашу суверенність, вашу незалежність, вашу територіальну цілісність. Це є нашими цінностями.

Ви ніколи не будете одні. Я дякую за українські прапори на цьому майдані. Це говорить про те, що нас мільйони. І тому я своє вітання дружньому грузинському народові хотів би закінчити святими словами – незалежна Грузія є, незалежна Грузія вічно буде. Слава кожному із вас, які у найтяжчі години для своєї вітчизни прийшли на Майдан. Тому слава кожному із вас і слава Грузії.

Джерела: http://svitlytsia.crimea.ua/?section=article&artID=6212http://bilozerska.livejournal.com/81275.html.

%d блогерам подобається це: