Слова Луценка – черговий «струс повітря»

Чотирирічне перебування Юрія Луценка на посаді міністра внутрішніх справ запам’яталося здебільшого скандальними заявами на кшталт «Можете вважати мене расистом» або про «ініціювання візового режиму з Молдовою й Грузією», та франкфуртським інцидентом.

Юрій Луценко обирався до парламенту як комуніст і як антикомуніст. Працював в урядах Єханурова, Януковича та Тимошенко. Сьогодні він – лідер партії «Солідарність», яка щойно змінила назву на «Блок Петра Порошенка».

Слова Юрія Луценка про те, що Віктор Ющенко «продається», – черговий «струс повітря», який свідчить про те, що навіть у теперішній надзвичайно складній ситуації в українській політиці продовжують панувати дешевий популізм і зведення політичних рахунків.

Comments

 1. Чи варто тепер взагалі голосувати за партію,яку очолюють такі недалекі?

  • Фріц Теофіл says:

   До пані Нелі.

   Юрій Луценко за своїм призначенням – непоганий масовик-затійник, а також промовець на мітингах та перед камерою. В цьому він мав талант та приносив Україні користь. Керувати ж чимось серйозним – партією, або міністерством – абсолютно не його справа.

   В 2005-му році, будучи призначеним на посаду міністра внутрішніх справ, як представник Соціалістичної Партії України, він зайнявся тим, в чому нітрохи не петрав. А коли людина береться без підготовки за явно не свою справу – вона одразу наробить багато помилок і дуже легко потрапить в халепу. Так сталося і з Луценком. Але знайшлись добрі люди, які допомогли йому не лише вилізти з халепи, але й зберегти свої білі рукавички. Не задарма, звичайно. Так з Юрія Луценка і вийшло те, що вийшло.

   Якщо Порошенко використовуватиме Юрія Луценка як “голову, що говорить” та надійно підстрахується на випадок зради – це призначення буде на таким вже й невиправданим. Якщо ж Петро Олексійович довірить йому реальну владу, то неодмінно буде зраджений.

   Чи варто голосувати за “Блок Порошенка”? Якщо взяти до уваги, які в нього будуть конкуренти – Тимошенко, Ляшко, Гриценко… брр… та ще, напевне, буде щось відкрито промосковське – то таки варто. Тим більше, що Порошенко – це той максимум, на який заслуговує зараз наш народ.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: