Віктор Ющенко про 8 грудня 2004 року: “Я вибрав правильний шлях”

5586b09d1e

8 грудня 2004 року Верховна Рада прийняла безпрецедентне рішення, наслідком якого стало припинення протистояння в українському суспільстві. Компроміс між політичними силами полягав у тому, що майбутній Президент Віктор Ющенко відмовився від суттєвої частини президентських повноважень, а його опоненти погодились на повторне проведення другого туру виборів.

“Мої політичні опоненти, розуміючи, що програли вибори, мали на меті скоротити повноваження президента. Переді мною ж стояло завдання знайти систему правових компромісів, щоб не допустити громадянської війни. І жодна крапля крові в цьому колосальному протистоянні не пролилася”, – пояснював Віктор Ющенко свою позицію.

На зауваження журналіста про те, що цей компроміс не дуже сприймався на Майдані, третій Президент України відповів просто: “Не Майдан повинен вирішувати те, що повинно вирішуватися через компроміс, на базі якого стоїть діалог”. І додав, підкреслюючи власну політичну відповідальність за прийняте в грудні 2004 року доленосне рішення: “Я вибрав правильний шлях”.

Джерела: http://ua.korrespondent.net/ukraine/1123545-skasuvannya-politreformi-yushchenko-zgadav-stalinahttp://glavcom.ua/articles/8092.html.

Світлина: Круглий стіл з участю міжнародних посередників під час Майдану 2004 року.

Comments

  1. Володимир says:

    “Не той тепер Миргород, Хорол-річка не та.” Не такі політики пішли, зелені гроші каламутять розумом.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: