Лідери минулих років закликають об’єднатись у боротьбі з COVID-19

Звернення підписали Віктор і Катерина Ющенки.

Світові лідери минулих років закликають уряди країн G20 до негайних скоординованих заходів з метою подолання криз у галузях охорони здоров’я та економіки, спричинених COVID-19.

“Потрібні термінові конкретні заходи, щодо яких можна швидко та масштабно домовитись: надзвичайна підтримка глобальних ініціатив з охорони здоров’я на чолі зі Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) та екстрені заходи щодо відновлення світової економіки. Обидва завдання вимагають від світових лідерів прийняття фінансових зобов’язань, які виходять далеко за межі нинішніх можливостей існуючих міжнародних інституцій … Нинішню надзвичайну ситуацію в економіці не буде подолано, поки не буде ефективно врегульовано надзвичайну ситуацію в галузі охорони здоров’я, що означатиме не просто перемогу над хворобою в одній окремій країні, але забезпечення одужання від COVID-19 у всіх країнах світу” – йдеться у листі до урядів країн G20, що його підписали понад двісті колішніх і чинних голів держав і міжнародних організацій.

Повний текст листа англійською мовою знаходиться за посиланням https://www.project-syndicate.org/commentary/a-letter-to-g20-governments-by-erik-berglof-et-al-2020-04.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: