«Розчаровані Ющенком українці обрали Януковича»? Не вірте!

Найбільші претензії до Віктора Ющенка пов’язані з тим, що він нібито несе відповідальність за прихід Віктора Януковича до влади в 2010 році. Твердження про антиконституційне втручання третього Президента України в виборчий процесс або агітацію за одного з кандидатів перед другим туром виборів є вочевидь безпідставними. Але хіба не мають рацію ті, хто каже, що Януковичу «вдалося перемогти на президентських виборах на хвилі загального розчарування «помаранчевою» командою та її лідером Віктором Ющенком»? Насправді це твердження дуже просто перевірити. Порівняймо результати кандидата Януковича В.Ф. у останніх турах президентських виборів 2004 та 2010 років.

vybory 2004 2010

У 2004 році кандидат Янукович В.Ф. отримав 12 848 528 голосів виборців. А кількість виборців, що вони проголосували за того ж самого кандидата в 2010 році, становить 12 481 266. Виходить, що внаслідок «розчарування «помаранчевою» командою та її лідером» підтримка, скажімо так, «антипомаранчевого» курсу … зменшилася на  367 262 (триста шістдесят сім тисяч двісті шістдесят два)  голоси виборців!

У чому розчарувались ті, хто у 2010 році замість Віктора Ющенка підтримав Юлію Тимошенко – тема окремого допису. Але це – зовсім інша історія.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: